ال پاچینو هم به فیلم جدید کوئتتین تارانتینو پیوست

42 بازدید ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

ال پاچینو هم به فیلم جدید کوئتتین تارانتینو پیوست

فهرست ستاره‌های «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین پروژه سینمایی کوئنتین تارانتینو با اضافه شدن اسطوره بازیگری امریکا ال پاچینو تکمیل شد.

ال پاچینو هم به فیلم جدید کوئتتین تارانتینو پیوست

فهرست ستاره‌های «روزی روزگاری در هالیوود» جدیدترین پروژه سینمایی کوئنتین تارانتینو با اضافه شدن اسطوره بازیگری امریکا تکمیل شد.

ال پاچینو قرار است در نقش ماروین شوارتز مقابل دوربین برود که مدیر برنامه و کارگزار شخصیت لئوناردو دی کاپریو در محصول جدید استودیوی سونی است. این اولین همکاری تارانتینو و بازیگر کهنه‌کار هالیوود خواهد بود.

پیش از این حضور جمعی از مطرح‌ترین بازیگران هالیوود از جمله دی کاپریو و برد پیت، مارگو رابی، برت رینولدز و تیموتی اولیفنت در این روایت سینمایی از خانواده منسون قطعی شده بود.

به تازگی دیمین لوییس هم به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده و قرار است در نقش استیو مک‌کویین چهره سرشناس بازیگری مقابل دوربین برود.

لوک پری نقش اسکاتی لنسر را ایفا می‌کند و امیل هرش در نقش جی سبرینگ گریمور ظاهر خواهد شد.

تارانتینو پیش‌تر در توضیح خط داستانی فیلم جدیدش گفته بود:

 

«این داستانی است که در سال 1969 در لس آن جلس اتفاق می‌افتد، اوج دوران هیپی گری در هالیوود. دو شخصیت اصلی ریک دالتون (دی کاپریو) یک ستاره سابق سریال‌های وسترن و کلیف بوث (پیت) بدلکار قدیمی او هستند. هر دو تقلا می‌کنند در هالیوودی که دیگر نمی‌شناسند، باقی بمانند اما ریک یک همسایه مشهور دارد: شارون تیت.»

او همچنین در ادامه تاکید کرده بود:

«من پنج سال وقت صرف نوشتن این فیلمنامه کرده‌ام و بیشتر عمرم را هم در لس آنجلس گذرانده‌ام. سال 69 هم آنجا بودم. هفت سالم بود. خیلی هیجان‌زده‌ام برای روایت این داستان درباره لس آنجلس و هالیوودی که دیگر وجود خارجی ندارد.»

«روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon a Time in Hollywood) از نهم اوت 2019 در سینماهای دنیا اکران می‌شود. این تاریخ مصادف است با پنجاهمین سالگرد به قتل رسیدن شارون تیت به دست پیروان چارلز منسون.

پاچینو به تازگی بازی در فیلم «مرد ایرلندی» ساخته جدید مارتین اسکورسیزی را به پایان برده است.

امتیاز خود را ثبت کنید :