اولین تیزر تریلر فیلم Bohemian Rhapsody رو نمایی شد

64 بازدید ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

شرکت فاکس قرن بیستم اولین تیزر تریلر فیلم مورد انتظار حماسه کولی (Bohemian Rhapsody) را منتشر کرد.

 

شرکت فاکس قرن بیستم اولین تیزر تریلر فیلم Bohemian Rhapsody را منتشر کرد. در این فیلم رامی ملک (بازیگر سریال Mr. Robot) در نقش فردی مرکوری موزیسین و خواننده اصلی گروه کوئین (Queen) ایفای نقش دارد. در فیلم حماسه کولی (Bohemian Rhapsody) قرار است شاهد اولین روزهای شکل‌گیری گروه راک کوئین تا آخرین روزهای زندگی فردی مرکوری خواننده اصلی این گروه باشیم.

اوایل ساخت فیلم Bohemian Rhapsody، کارگردانی این فیلم بر عهده برایان سینگر بود ولی به دلایلی از کارگردانی این فیلم برکنار شد و دکستر فلچر (کارگردان فیلم Eddie the Eagle) به‌عنوان جانشین سینگر در این فیلم معرفی شد. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده آنتونی مک‌کارتن بوده که قبلا برای فیلم The Theory of Everything نامزد جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شده بود.

رامی ملک در نقش فردی مرکوری، بن هاردی در نقش راجر تیلور، جوزف مازلو در نقش جان دیکن، گویلیم لی در نقش برایان می، لوسی بوینتون در نقش مری آستین، آلن لیچ در نقش پل پرنتر، آرون مک‌کاسکر در نقش جیم هاتن، آیدان گیلن در نقش جان رید، تام هولندر در نقش جیم بیچ و مایک مایرز در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bohemian Rhapsody ایفای نقش داشته اند.

فردی مرکوری با نام اصلی فرخ بلسارا، متولد پنجم سپتامبر 1946 در زنگبار در تانزانیا بود. خانواده او از پارسیان زرتشتی منطقه گجرات در غرب هندوستان بودند. او گروه کویین را در 1970 تشکیل داد و تا 1991 که در 45 سالگی درگذشت، خواننده اصلی این گروه بود. (در دانلود مووی بیشتر بخوانید)

فیلم Bohemian Rhapsody قرار است در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) اکران شود.

 

امتیاز خود را ثبت کنید :