باکس آفیس 9 فروردین ماه؛ پایان امپراطوری پلنگ سیاه بعد از 5 هفته

246 بازدید ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ جواد رزوینی بدون دیدگاه مووی پدیا

سقوط پلنگ سیاه به رده دوم در جدول باکس آفیس 9 فروردین

بالاخره رکورد فیلم پلنگ سیاه پس از 5 هفته به دست فیلم تازه اکران شده، Pacific Rim Uprising  حاشیه اقیانوس آرام: طغیان  شکسته شد و این اتفاق قابل توجه این هفته باکس آفیس بود.

باکس آفیس 9 فروردین

فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان که اولین هفته اکرانش را سپری توانست با فروش داخلی 36 میلیون دلار وفروش خارجی 120 میلیون دلار و مجموع 156 میلیون دلار، صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کند.

این فیلم که با بودجه بسیار بالای 150 میلیون دلاری ساخته شده شروع قابل قبولی را در هفته اول اکران خود داشته است.

جایگاه دوم این هفته جدول باکس آفیس، متعلق به فیلم پلنگ سیاه با فروش داخلی 25 میلیون دلار است. این فیلم که طی پنج هفته گذشته صدر جدول باکس آفیس را در اختیار داشت، تاکنون به مجموع فروش 1.234 میلیارد دلار رسیده است که 639میلیون دلار آن داخلی و 604 میلیون دلار مربوط به فروش خارجی بوده است.

جایگاه سوم هم متعلق است به فیلم خانوادگی I Can Only Imagine  من فقط می‎توانم متصور شوم، است که دومین هفته اکرانش را پشت سر گذاشت. این فیلم که با بودجه 7 میلیون دلاری ساخته شده، با کسب فروش داخلی 20 میلیون دلاری توانست در رده سوم جدول باکس آفیس بایستد. نکته جالی هم برای این فیلم نداشتن فروش خارجی است. گویا این فیلم در خارج از آمریکا اکران نمی‎شود.

 

فیلم های  Sherlock Gnomes شرلوک گنومز با فروش داخلی 15 میلیون دلار، Tomb  Raider مهاجم مقبره  با فروش داخلی 14 میلیون دلار، در رده های بعدی جدول این هفته باکس آفیس قرار گرفتند.

امتیاز خود را ثبت کنید :