باکس آفیس 1 فروردین 1397؛ فیلم پلنگ سیاه همچنان رتبه اول را دارد

168 بازدید ۲ فروردین ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

باکس آفیس

باکس آفیس 1 فروردین 1397؛ پیشتازی پلنگ سیاه

در باکس آفیس این هفته،  باز هم فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) جایگاه نخست را دارا است. پنج هفته از اکران فیلم پلنگ سیاه می گذرد. این فیلم پربازدید، 605 میلیون دلار فروش داخلی و 587 میلیون دلار تا به امروز فروش خارجی داشته است. این اثر  به هفتمین فیلمی تبدیل شده که فروش داخلی آن از مرز ۶۰۰ میلیون دلار گذشته است

داستان فیلم از این قرار است که پلنگ سیاه، شخصیت اصلی این فیلم، به تازگی به پادشاهی واکاندا رسیده است و با مشکلات و مسائلی رو به رو می شود.

کارگردان فیلم پلنگ سیاه رایان کوگلر (Ryan Coogler) است و بازیگران معروفی مانند چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) و لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o) در این فیلم جذاب، بازی می کنند.

باکس آفیس

رتبه دوم در جدول باکس آفیس این هفته متعلق به فیلم تام ریدر (Tomb Raider) می باشد. این فیلم با اینکه در هفته اول اکران خود به سر می برد، توانسته رتبه دوم باکس آفیس را از آن خود کند.

این فیلم، داستان دختری است که برای یافتن پدرش، مجبور است به جزیره ای برود و از توانایی های خود به طرز خارق العاده ای استفاده کند.کارگردان فیلم، رور آثارگ (Roar Uthaug) می باشد. آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander) این بازیگر سوئدی معروف، در این فیلم بازی می کند.

این فیلم توانست 28 میلیون دلار فروش داشته باشد. این مقدار فروش برای اولین هفته اکران، رقم بالایی محسوب می شود.

 

فیلم I CAN ONLY IMAGINE نیز با فروش 21 میلیون دلار در جایگاه سوم این هفته قرار گرفت

 

امتیاز خود را ثبت کنید :