صدرنشینی انیمیشن ژاپنی در گیشه چین

52 بازدید ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

صدرنشینی انیمیشن ژاپنی در گیشه چین

 

انیمیشن ژاپنی

«دورایمون فیلم: جزیره گنج نابیتا (Doraemon the Movie: Nobita’s Treasure Island)»

توانست تنها در عرض ۳ روز صدرنشین باکس آفیس چین گردد.

صدرنشینی انیمیشن ژاپنی در گیشه چین

به نقل از ورایتی، پویانمایی ژاپنی «دورایمون فیلم ۲۰۱۸: جزیره گنج نابیتا» در پایان هفته با کمک روز عید بچه ها در کشور چین که روز جمعه بود، صدرنشین باکس آفیس این کشور شد.

پویانمایی «دورایمون فیلم ۲۰۱۸: جزیره گنج نابیتا» که در روز جمعه افتتاح شد با حضور یک گربه آبی بزرگ که بیش تر در کمدی ها و سریال های تلویزیونی دیده شده بود توانست در سه روز اخیر ۲۴.۳ میلیون دلار در باکس آفیس بدست آورد. این در حالی است که بیش از نیمی از فروش فیلم معادل ۱۳ میلیون دلار تنها در روز جمعه بدست آمد.

تا روز یکشنبه، رقابت تنگاتنگی میان پویانمایی «دورایمون»  و فانتزی چینی «تاکی عاشق تو خواهم بود» شکل گرفته است. فیلم «تاکی عاشق تو خواهم بود» در سه روز اخیر به فروش ۱۵.۹ میلیون دلار دست یافته است.

پیش بینی می شود این فیلم بتواند برای دومین هفته متوالی صدرنشین باکس آفیس کشور چین شود، این فیلم در  مدت ۱۷ روز به مجموع فروش ۱۱۰ میلیون دلار رسیده است.

«انتقام جویان: جنگ ابدی» محصول کمپانی دیزنی با ۱۳.۹ میلیون دلار در جایگاه سوم این فهرست قرار گرفته است. «انتقام جویان: جنگ ابدی» پس از ۲۴ روز از زمان اکرانش ۳۵۴ میلیون دلار بدست آورده است.

«زیردریایی خوشحال کوچک: ۲۰ هزار فرسنگ زیر دریا» و «آینه جادویی ۲» نیز از روز عید بچه ها سود بردند و توانستند فروش خوبی بدست آورند. «زیردریایی» در این سه روز با کسب ۹.۱ میلیون دلار در جایگاه چهارم قرار گرفت و «آینه جادویی ۲» هم توانست ۲.۵۱ میلیون دلار بدست آورد.

امتیاز خود را ثبت کنید :