هلی بری و کیانو ریوز در جان ویک 3

100 بازدید ۱ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

هلی بری و کیانو ریوز در جان ویک 3

هلی بری بازیگر برنده اسکار فیلم «مهمانی هیولا» به زودی نقش مقابل کیانو ریوز را در

فیلم «جان ویک: فصل 3» ایفا می‌کند.

 

 

هلی بری و کیانو ریوز در جان ویک 3

 

هلی بری بازیگر برنده اسکار فیلم «مهمانی هیولا» به زودی نقش مقابل کیانو ریوز را در فیلم «جان ویک: فصل 3» ایفا می‌کند. چاد استالسکی کارگردان دو فیلم اول «جان ویک» هم باز خواهد گشت تا سومین بخش این مجموعه سینمایی اکشن را مقابل دوربین ببرد.

خط داستانی جدیدترین محصول استودیوی لاینزگیت ادامه اتفاقات «جان ویک 2» را پی می‌گیرد. جزییات نقش هلی بری فعلا محرمانه است، با این حال، به گفته منابع آگاه نقش این بازیگر 51 ساله در «جان ویک 3» ضد قهرمان نخواهد بود.

به نوشته انترتینمنت ویکلی، هلی بری دیروز (دوشنبه) در صفحه اینستاگرامش اقامتش در «هتل کانتیننتال» – هل محل اقامت تبهکاران در فیلم «جان ویک» – را تایید کرده است. او پارسال فیلم «کینگزمن: محفل طلایی» را بر پرده سینماها داشت. بری در پایان پست اخیرش اشاره کرده شخصیتی که در «جان ویک 3» بازی می‌کند «سوفی» نام دارد.

بخش اول و دوم «جان ویک» روی‌هم‌رفته با 60 میلیون دلار بودجه تهیه و تولید شده و مجموع فروش جهانی هر دو فیلم در گیشه به مرز 260 میلیون دلار نزدیک شده است. با توجه به آمار فروش داخلی «جان ویک 1 و 2»، این مجموعه اکشن از سوی سینماروهای امریکا با استقبال بیش‌تری روبرو شده است.

لاینزگیت 17 ماه مه 2019 را به عنوان تاریخ قطعی اکران گسترده این فیلم اعلام کرده است.

 

 

امتیاز خود را ثبت کنید :