خلاصه قسمت سوم فیلم John Wick 3

149 بازدید ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

خلاصه داستان فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) مشخص شد

 

کمپانی سونی در سینماکُن ۲۰۱۸، خلاصه داستان رسمی برای فیلم

 John Wick 3 (جان ویک ۳) را اعلام کرده است.

 

خلاصه قسمت سوم فیلم John Wick 3

 

کیانو ریوز در طی سالیان، نقش‎های بسیار خاطره‎انگیز و جذابی را به تصویر کشیده است. در سال ۲۰۱۴، او ایفای نقش قاتل سابقی به نام جان ویک را در فیلمی به همین نام شروع کرد.

 

در این فیلم،John Wick یک قاتل قرارداری بازنشسته است که زندگی آرامی را با سگش که هدیه‎ای از همسر مرحومش می‎باشد را پشت سر می‎گذارد. زمانی که پسر یک رییس مافیا، سگ ویک را می‎کشد و ماشینش را می‎دزد، هیولای خفته درون ویک بیدار می‌شود و به دنبال انتقام می‎رود. پس از گرفتن انتقام، او قصد داشت تا به ادامه بازنشستگی‎اش بازگردد اما اتفاقات دیگری در انتظار او است.

 

 

کمپانی سونی در سینماکُن ۲۰۱۸، خلاصه داستان رسمی برای فیلم John Wick 3 (جان ویک ۳) را اعلام کرده است. در کنار این خلاصه داستان، تیزر پوستری نیز برای این فیلم اکشن و هیجان‎انگیز منتشر کرده که در بالا مشاهده می‌نمایید.

فیلم جان ویک ۳ قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۷ می ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها عرضه شود.

 

 

خلاصه داستان John Wick 3 بدین صورت است:

“جان ویک (کیانو ریوز) به دو دلیل در حال فرار است …

یکی اینکه جایزه‌ای ۱۴ میلیون دلاری به صورت جهانی برای سر او گذاشته شده و دوم به دلیل شکستن یک قانون اصلی و آن قانون نیز گرفتن جان شخصی در هتل کانتیننتال میباشد. آن شخص عضوی از های تیبل بوده کسی که این جایزه را برای سر او گذاشته است. جان باید تاکنون کشته میشد اما مدیر  هتل، وینستون، در کنار لغو کردن عضویتش و محروم کردن او از تمام سرویسها، به او یک ساعت زمان داد تا بگریزد. او حالا در تلاش برای زنده ماندن است.”

 

 

در سال ۲۰۱۷ و در فیلم John Wick: Chapter 2 (جان ویک: فصل ۳)، یکی از همکاران قبلی جان ویک، از او می‎خواهد تا دین خود ادا نماید و ویک هیچ چاره‎ای جز قبول کردن این ماموریت جدید ندارد. حال در جان ویک ۳، او باید راه خود را در شهر نیویورک باز کند، جایی که در آن، تمام آدمکش‎ها به دنبال او می‎باشند.

 

 

سری مجموعه فیلم های هیجان انگیز John Wick را میتوانید از سایت ما دانلود کنید!

 

امتیاز خود را ثبت کنید :