فیلمی بر اساس رمان نوشته استیون کینگ ساخته میشود؟

71 بازدید ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

فیلمی براساس رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی) نوشته استیون

کینگ ساخته می‎شود

 

 

فیلمی بر اساس رمان نوشته استیون کینگ ساخته میشود؟

 

استیون کینگ که به موفقیت‎های بسیاری دست یافته بود و نام و آوازه‎ای برای خود کسب کرده بود، در اواخر دهه ۷۰ میلادی، شروع به نوشتن و نشر کتاب‎هایی تحت نام مستعار ریچارد باکمن کرد.

 

کمپانی نیولاین در حال کار بر روی اقتباسی سینمایی براساس رمان The Long Walk (پیاده‎روی طولانی)، رمانی درمورد یک ماراتون خسته‎‌کننده صحرایی نوشته استیون کینگ می‎باشد.

 

 

یکی از کتاب‎های کینگ که تحت این نام منتشر شده بود، کتاب The Running Man (مرد دونده) است که در دهه ۸۰ میلادی، فیلمی اکشن با بازی آرنولد شوارتزنگر از آن ساخته شد. این فیلم و کتاب، الهامی برای کتاب و فیلم‎های The  Hunger Games (عطش مبارزه) بوده است.

 

 

تقریبا سی سال پس از آشکار شدن هویت واقعی پشت نام ریچارد باکمن، اکنون یکی دیگر از کتاب‎هایی که تحت این نام منتشر شده، قرار است تبدیل به یک فیلم سینمایی شود. بنابر گزارش‎ها، کمپانی نیولاین در حال توسعه اقتباسی سینمایی از رمان پیاده‎روی طولانی است، رمانی نوشته استیون کینگ که تحت نام مستعار ریچارد باکمن در سال ۱۹۷۹ به نشر درآمد.

 

 

جیمز وندربیلت (Truth) قرار است فیلمنامه این فیلم را بنویسد. اتفاقات این رمان در آینده‎ای پادآرمانی رخ می‎دهد و داستان آن در مورد یک رقابت ماراتون خسته‎کننده‎ای است که در آن، ۱۰۰ نوجوان تحت نظارت نگهبانان مسلح، در سراسر کشور می‎دوند تا اینکه یکی پس از دیگری از پا در بیایند و تنها یک نفر از آنها زنده باقی بماند.

 

 

 استیون کینگ تحت این نام، پنج کتاب به انتشار رساند که آخرین آن نیز کتاب Thinner (لاغرتر) در سال ۱۹۸۴ می‎باشد.

در زمان انتشار کتاب لاغرتر، طرفداران کینگ، راز نام مستعار باکمن را کشف کرده بودند و هویت واقعی این نویسنده را آشکارنمودند. کینگ دو کتاب دیگر به نام The Regulators (تنظیم‎کنندگان) در سال ۱۹۹۶ و Blaze (بلیز) در سال ۲۰۰۷ تحت این نام مستعار منتشر کرده است.

 

امتیاز خود را ثبت کنید :