زنان “هشت یار اوشن” را صدرنشین باکس آفیس کردند

53 بازدید ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

زنان “هشت یار اوشن” را صدرنشین باکس آفیس کردند

 زنان ۷۰ درصد تماشاگران فیلم سینمایی «اوشن ۸» را تشکیل می دهند که این هفته موفق شد با پشت سر گذاشتن «سولو» و «ددپول ۲» در جایگاه نخست باکس آفیس قرار بگیرد.

زنان "هشت یار اوشن" را صدرنشین باکس آفیس کردند

بانوهای «اوشن ۸» با شروع اکران فیلم در آمریکای شمالی، موفق شدند صدر باکس آفیس را به خود اختصاص دهند.

این فیلم با افتتاحیه‌ای ۴۱.۵ میلیون دلاری با نمایش در ۴۱۴۵ سالن سینما ادامه‌ای بر فیلم‌های پرفروش سه‌گانه «اوشن» است که بیش از یک دهه پیش به کارگردانی استیون سودربرگ و با نقش‌آفرینی ستاره‌هایی مثل جرج کلونی، برد پیت و مت دیمون روی پرده‌های سینما رفت. این فیلم در بازار بین‌المللی نیز تاکنون ۱۲.۲ میلیون دلار فروش کرده تا مجموع فروشش در جهان را ظرف سه روز به ۵۳.۷ میلیون دلار برساند.

«اوشن ۸» محصولی از کمپانی برادران وارنر و ویلیج رودشو پیکچرز است. این فیلم موفق شد دو فیلم پرفروش «سولو:داستانی از جنگ ستارگان» و «ددپول ۲» را در ردیف‌های پایین‌تر جدول قرار دهد.

۶۹ درصد مخاطبان این فیلم را زنان تشکیل داده‌اند و از این میان ۶۹ درصد آنها بالای ۲۵ سال بودند. این فیلم در سایت راتن‌ تومیتوز تاکنون امتیاز ۶۸ درصد را کسب کرده است.

فیلم «سولو» کمپانی‌های دیزنی و لوکاس فیلم با فروشی حدود ۱۵.۱۵ میلیون دلار در رتبه دوم باکس‌آفیس جا گرفت و به این ترتیب در حالیکه سومین هفته اکران خود را آغاز می‌کند، مجموع فروش داخلی‌اش را به بالای ۱۷۶ میلیون دلار رساند.

«ددپول ۲» با ۱۳.۶۵ میلیون دلار فروش در رتبه سوم باکس‌آفیس قرار گرفت و فروش داخلی‌اش را به ۲۸۰ میلیون دلار رساند.

در عین حال، فیلم «ارثی» ساخته تونی کولِت هم در باکس‌آفیس جلو رفت. این فیلم تریلر ترسناک توانست از تخمین‌های اولیه عملکرد بهتری به ثبت برساند و با ۱۳ میلیون دلار کسب‌شده از ۲۹۶۴ پرده سینما در رتبه چهارم جای بگیرد.

امتیاز خود را ثبت کنید :