پیتر خرگوشه وارد میشود!

206 بازدید ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه دسته‌بندی نشده, مووی پدیا

تاریخ اکران انیمیشن Peter Rabbit 2 (پیتر خرگوشه ۲) اعلام شد

 

 

 

کمپانی سونی پیکچرز، انیمیشن Peter Rabbit 2 (پیتر خرگوشه ۲) را برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه‎ریزی کرده است.

 

 

پیتر خرگوشه وارد میشود!

 

کمپانی سونی پیکچرز، انیمیشن Peter Rabbit 2 (پیتر خرگوشه ۲) را برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه‎ریزی کرده است.

 

فیلم اصلی که اقتباسی از داستانی دوست‎داشتنی نوشته بئتریکس پاتر می‎باشد، در ماه فوریه سال جاری میلادی به اکران در آمد و در حالی که موفقیت آن به طور عمده تحت الشعاع موفقیت عظیم فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) قرار گرفت، همچنان به نوبه خود اکران قابل تحسینی داشت و به یکی از پرفروش‎ترین فیلم‏‎های سال ۲۰۱۸ تاکنون تبدیل شد.

 

 

این انیمیشن که با بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده، موفق شد تا در فروش داخل آمریکا به مبلغ ۱۱۵ میلیون دلاری دست یابد و نقدهای قوی و مثبتی داشته باشد .

 

همین، کمپانی سونی را راضی نمود تا به ساخت دنباله‎ای برای آن چراغ سبز نشان دهد. فیلم پیتر خرگوشه دارای جلوه‎های ویژه تاثیرگذار و صداپیشگی جذاب از سوی بازیگران انبوه آن شامل جیمز کوردون، مارگو رابی، دامهال گلیسون و رز بایرن بود.

 

 

در حال حاضر، انتظار می‏‎رود که تمام بازیگران انیمیشن اول، برای صداپیشگی در انیمیشن دوم پیتر خرگوشه بازگرداند. با توجه به تاریخ اکرانی که کمپانی سونی برای انیمیشن پیتر خرگوشه ۲ در نظر گرفته، به نظر می‎رسد که طرفداران برای دیدن دنباله این انیمیشن محبوب باید مدت زیادی صبر نمایند.

 

 

بنابر گزارش‎ها، انیمیشن پیتر خرگوشه ۲ قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ (۷ فوریه ۲۰۲۰) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید. انتظار می‎رود که کارگردان و نویسنده انیمیشن اول، ویل گلاک، در انیمیشن دوم نیز عهده‎دار این دو مسئولیت باشد. حضور دیزی ریدلی و الیزابت دبیکی در انیمیشن دوم نیز بسیار محتمل است.

 

این انیمیشن زیبا را میتوانید از دانلود مووی دانلود کنید.

 

امتیاز خود را ثبت کنید :