«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

54 بازدید ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

 فروش جهانی جدیدترین فیلم «انتقامجویان» بعد از 48 روز اکران در سینماهای دنیا از مرز دو میلیارد دلار عبور کرد.

«انتقامجویان: جنگ بی نهایت» دو میلیارد دلاری شد

 

فروش جهانی جدیدترین فیلم «انتقامجویان» بعد از 48 روز اکران در سینماهای دنیا از مرز دو میلیارد دلار عبور کرد. ساعاتی پیش، استودیوی دیزنی خبر دو میلیارد دلاری شدن نوزدهمین فیلم جهان سینمایی مارول را اعلام کرد. تا پیش از این، فقط سه فیلم «آواتار» (2.79 میلیارد دلار)، «تایتانیک» (2.19 میلیارد دلار) و «جنگ ستارگان 7» (2.0.7 میلیارد دلار) به فروش بالاتر از دو میلیارد دلار دست یافته بودند.

فیلم ابرقهرمانی «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» از لحاظ فروش داخلی با کسب 656.1 میلیون دلار درآمد، پنجمین فیلم پرفروش گیشه امریکا در همه دوران‌ها به شمار می‌رود. این در حالی است که رکورد پرفروش‌ترین افتتاحیه در گیشه امریکا (257.7 میلیون دلار) به جدیدترین فیلم ابرقهرمان‌های مارول اختصاص یافته است. «جنگ بی‌نهایت» از 27 آوریل در سینماهای امریکا اکران شد و بعد از سه روز، با ده میلیون دلار اختلاف از «جنگ ستارگان: نیرو بر می‌خیزد» پیشی گرفت.

همچنین رکورد سریع‌ترین فیلمی که در تاریخ گیشه به باشگاه میلیاردی‌ها پیوسته، متعلق به «انتقامجویان: جنگ بی‌نهایت» است (در مدت 11 روز). پیش از این، «جنگ ستارگان 7» با سرعت 12 روزه رکورددار بود.

امتیاز خود را ثبت کنید :