پارامونت «ترانسفورمرز 7» را از تقویم اکرانش حذف کرد

61 بازدید ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

پارامونت «ترانسفورمرز 7» را از تقویم اکرانش حذف کرد

 

استودیوی پارامونت هفتمین فیلم «ترانسفورمرز» را از تقویم اکران‌های سال آینده‌اش حذف کرد. پیش از این قرار بود جدیدترین دنباله این فانتزی علمی-تخیلی در تاریخ 28 ژوئن 2019 در سینماها اکران شود.

پارامونت «ترانسفورمرز 7» را از تقویم اکرانش حذف کرد

 استودیوی پارامونت هفتمین فیلم «ترانسفورمرز» را از تقویم اکران‌های سال آینده‌اش حذف کرد.

پیش از این قرار بود جدیدترین دنباله این فانتزی علمی-تخیلی در تاریخ 28 ژوئن 2019 در سینماها اکران شود.

با این حال، «بامبلبی» ششمین فیلم این مجموعه سینمایی که به عنوان دنباله‌ای مستقل مقابل دوربین رفته، طبق برنامه‌ریزی قبلی از 21 دسامبر در سینماها به نمایش در می‌آید. پنج فیلم نخست «ترانسفورمرز» را مایکل بی کارگردانی کرده و «بامبلبی» هم تراویس نایت کارگردانی شده است.

به نوشته ورایتی، استودیوی پارامونت کمدی «شرکای محدود» (Limited Partners) فیلم جدید تیفانی هدیش را جایگزین «ترانسفورمرز 7» کرده است.

هدیش کمدین و بازیگر 38 ساله، از پارسال با فیلم «سفر دختران» به شهرت رسید و امسال پاییز دو کمدی جدید را آماده اکران دارد.

فروش جهانی پنج فیلم نخست «ترانسفورمرز» روی‌هم‌رفته به 4.4 میلیارد دلار در گیشه دنیا رسیده است. پارسال فیلم «ترانسفورمرز: آخرین شوالیه» با 605 میلیون دلار فروش جهانی به کار خود در سینماها پایان داد که ضعیف‌ترین عملکرد این مجموعه سینمایی تا امروز محسوب می‌شود.

علاوه بر این، پارامونت اعلام کرده فیلم زندگینامه‌ای التون جان به نام «راکتمن» از 17 ماه مه 2019 در سینماها اکران خواهد شد.

این فیلم به کارگردانی دکستر فلچر و تهیه‌کنندگی متیو وان، با بازی تارون اگرتن در نقش جان مقابل دوربین رفته است.

نگارش فیلمنامه «راکتمن» بر عهده لی هال بوده و روایتگر ماجرای ظهور التون جان ابتدا به عنوان اعجوبه آکادمی سلطنتی موسیقی و تبدیل شدنش به سوپراستار دنیای موسیقی است.

امتیاز خود را ثبت کنید :