فیلم Zombieland 2 “سرزمین زامبی‌ها ۲” در اکتبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد  

56 بازدید ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ زهرا خوش سیرت بدون دیدگاه مووی پدیا

فیلم Zombieland 2 “سرزمین زامبی‌ها ۲” در اکتبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد

 

نویسندگان فیلم Zombieland 2 “سرزمین زامبی‌ها ۲” تایید کردند که این فیلم احتمالا با بازیگران فیلم اول در اکتبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

 

 

 

زمان تقریبی اکران فیلم Zombieland 2 “سرزمین زامبی‌ها ۲” تایید و اعلام شده است. پال ورنیک و رت ریس که وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Zombieland (سرزمین زامبی‌ها) محصول سال ۲۰۰۹ را بر عهده داشتند، وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله آن را نیز بر عهده دارند. آن‌ها در مصاحبه با Vulture گفتند که فیلم Zombieland 2 برای اکران در اکتبر سال ۲۰۱۹ (مهر یا آبان ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

جسی آیزنبرگ، وودی هارلسون، اما استون و ابیگیل برسلین، از جمله بازیگرانی بودند که در فیلم Zombieland حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر بازگشت این چهار بازیگر برای دنباله این فیلم، فلیشر نیز برای کارگردانی فیلم Zombieland 2 باز خواهد گشت.

علاوه بر فیلم Zombieland و دنباله آن، ورنیک و ریس وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Deadpool (ددپول) (در دانلود مووی مشاهده کنید) و فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) (در دانلود مووی مشاهده کنید) را نیز بر عهده داشته‌اند.

این دو همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Clue (سرنخ) با بازی رایان رینولدز و فیلم 6Underground به کارگردانی مایکل بی، را نیز بر عهده خواهند داشت.

ورنیک و ریس به‌عنوان تهیه کننده نیز در فیلم Cowboy Ninja Viking (کابوی نینجا وایکینگ) با بازی کریس پرت که قرار است در سال ۲۰۱۹ اکران شوند، نیز حضور دارند.

امتیاز خود را ثبت کنید :